Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.
Available colors
TEMPERED SAFETY GLASS
4mm thick glass. Heat treatment makes the glass 5 to 6 times more resistant than a classic glass. Greater safety in case of accidental breakage
Optimum Temperature
Keep the temperature of the water warmer.
Visiopool zwembadoverkapping
De Visiospool zwembadoverkapping is bevestigd met een schuifdak en grote schuifdeuren. Beschouwd als een mix tussen een serre en een klassieke overkapping, kan de visisopool uw zwembad vrij in de tuin of aansluitend op uw huis integreren. Met de schuifdakpanelen kunt u de temperatuur regelen en in de zomer ideale omstandigheden creëren.
- Vrijstaand
- Aangrenzend aan een huis
Profielen van poedergecoat aluminium
Specifieke profielen voor onze overkappingen voor een grotere weerstand. Gepoedercoat en gecertificeerd met de Qualicoat en Qualimarine kwaliteitskeurmerken.
Zijpanelen met veiligheidsglas
Het gebruik van gehard veiligheidsglas maakt onze zwembadoverkappingen duurzamer, geeft meer zicht op de omgeving en verhoogt het zwemcomfort.
Deuren met veiligheidsglas
Afsluitbare deuren met gehard veiligheidsglas. Kunnen aan het einde of aan de zijkant van de overkapping geplaatst worden.
- Wij analyseren uw project en vinden voor u de oplossing die het best bij uw wensen aansluit.
- Onze experts meten vervolgens de locatie.
- Uw overkapping wordt vervolgens gemaakt in onze fabriek in St-Sulpice-sur-Lèze (31).
- Uw overkapping wordt geleverd en gemonteerd door onze installatieteams.
- Onze overkappingen worden geleverd met een structurele garantie van 10 jaar, met 3 jaar garantie op de onderdelen.