Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.
Available colors
TEMPERED SAFETY GLASS
4mm thick glass. Heat treatment makes the glass 5 to 6 times more resistant than a classic glass. Greater safety in case of accidental breakage
Optimum Temperature
Keep the temperature of the water warmer.
Iris lage zwembadoverkapping
Met zijn eenvoudige, eigentijdse stijl is de Iris lage telescopische overkapping perfect voor diegenen die op zoek zijn naar een overkapping die het zwembadwater efficiënt verwarmt. De Iris overkapping garandeert absolute veiligheid zonder uw zwembad te verdoezelen dankzij de steile hellende zijpanelen van gehard veiligheidsglas. De Iris telescopische overkapping kan volledig of centraal geopend worden voor meer variatie. Afhankelijk van de karakteristieken van uw zwembad kan de Iris-overkapping geleverd worden met één of meerdere kantelbare panelen voor een makkelijke toegang.
- 2 hoekdak
- 3 hoekdak
Profielen van poedergecoat aluminium
Specifieke profielen voor onze overkappingen voor een grotere weerstand. Gepoedercoat en gecertificeerd met de Qualicoat en Qualimarine kwaliteitskeurmerken.
Zijpanelen met veiligheidsglas
Het gebruik van gehard veiligheidsglas maakt onze zwembadoverkappingen duurzamer, geeft meer zicht op de omgeving en verhoogt het zwemcomfort.
Gepatenteerd automatisch geleide+F10systeem
Onze overkappingen worden geleid door afgedichte roestvrijstalen kogellagers die in elk segment zijn ingebouwd (platen met ingebouwde wielen).
Elk segment kan in een rechte lijn worden gerold zonder dat de geleiding via grondrails hoeft te gebeuren.
Gesealde beglazing
Afdichting tussen de secties. Synthetische en duurzame afdichting tussen de secties van de afdekking.
Dubbele nylon borstel
Binnen- en buitenborstels onder de plinten van elke sectie. Voorkomt het binnendringen van verontreinigingen tussen de grond en de overkapping.
- Wij analyseren uw project en vinden voor u de oplossing die het best bij uw wensen aansluit.
- Onze experts meten vervolgens de locatie.
- Uw overkapping wordt vervolgens gemaakt in onze fabriek in St-Sulpice-sur-Lèze (31).
- Uw overkapping wordt geleverd en gemonteerd door onze installatieteams.
- Onze overkappingen worden geleverd met een structurele garantie van 10 jaar, met 3 jaar garantie op de onderdelen.